?maxwidth=750&width=800&height=419&mode=crop)
Unieke G-Sportdag
08 juni 2019Unieke G-Sportdag in Topsporthal Ede
De Van der Knaaphal in Ede is op zaterdag 8 juni de place to be voor mensen met een verstandelijke beperking. Van 14.00 tot 17.00 uur staan verschillende sportaanbieders uit de FoodValley regio klaar met een divers aanbod aan clinics en demonstraties bij de Unieke G-sportdag.
Sport en bewegen is voor iedereen, met of zonder beperking. Bij de sportdag laten sportaanbieders zien dat er ook voor mensen met een verstandelijke beperking heel veel sportmogelijkheden zijn. Maak bijvoorbeeld kennis met voetbal, hockey of atletiek en doe mee met de dans warming-up. Vergeet je zaalschoenen niet mee te nemen en kom samen met familie en vrienden naar deze gezellige en sportieve middag!
Buiten het sportaanbod in de Topsporthal zijn er oud Hollandse spelletjes, er is een springkussen en een potje panna-voetbal spelen kan ook. Wasbeer SAM van Sportservice Ede loopt ook rond om samen met de deelnemers sportieve foto’s en selfies te maken. Kortom, kom kijken en doe mee!
In het kort:
Datum: Zaterdag 8 juni 2019
Tijd: 14:00 tot 17:00 uur
Adres: Burgemeester Cees van der Knaapweg 10, Ede
Leeftijd: Alle leeftijden
Deelname: Gratis
Voor meer informatie kunt u terecht bij Marieke Pomp van Sportservice Ede
marieke.pomp@sportservice-ede.nl