)
Wonende naast een prachtig natuurgebied gaan wij er graag op uit om te wandelen en fietsen. Helaas is fietsen een 1-op-1 activiteit, aangezien onze bewoners niet in staat zijn om zelfstandig te fietsen. Wij maken hierbij gebruik van duofietsen, tandem en rolstoelfietsen. Onze grote wens is een funtrain. Deze kan achter onze huidige duofiets worden gekoppeld, zodat er 3 deelnemers met 1 begeleider op de fiets weg kunnen.
Vaker met de fiets er opuit, een frisse neus halen en de natuur beleven is van enorme meerwaarde op het fysieke en mentale welkzijn van onze bewoners (en het team natuurlijk).
Matchfunders
Meer info
Over ons
’t Huis Achter de Duinen is een kleinschalig ouderinitiatief voor 7 meervoudig, complex gehandicapte jongvolwassenen in Heemskerk. Sinds 2014 krijgen de bewoners op hun zorgvraag aangepaste en specifieke zorg. Daarnaast bieden wij dagbesteding aan, voor een deel van onze eigen bewoners en 2 externe deelnemers. Deze zorg wordt verleend door een team van 14 zorgprofessionals, ondersteund door vrijwilligers, die 24 uur per dag topzorg geven aan deze warme groep bewoners.
Wat doe je als tegenprestatie
Donateus worden indien gewenst bedankt via onze social media. Daarnaast zijn via facebook onze activiteiten te volgen, waaronder toekomstige ritjes met de funtrain.
Hoeveel nieuwe leden met een handicap verwacht je dat dit project oplevert?
0
Hoeveel sporters met een handicap worden geholpen met dit project?
9
Doelgroep
Social
Laatste donateurs
Bianca
maandag 28 juli 2025 19:40
Agnes van Leeuwen
Veel fietsplezier! Fantastisch doel!
maandag 28 juli 2025 18:46
Gerard
maandag 28 juli 2025 17:58