Direct door naar content
Uniek sporten van de maand start per 2021! Doe jij als sportaanbieder mee? afbeelding nieuwsbericht

Uniek sporten van de maand start per 2021! Doe jij als sportaanbieder mee?

17 september 2020

Wij willen graag dat iedereen met een beperking kan gaan sporten. Om dit te laten slagen is het belangrijk dat jullie als sportaanbieders gezien en gevonden worden. Daarom wordt er per januari 2021 gestart met het project  ‘Uniek Sporten van de Maand’ in de regio Stedendriehoek.

Met dit project proberen wij voor jullie als aanbieder extra aandacht te genereren voor het huidige aanbod. Zonder dat het van jullie een grote extra inspanning/ inzet vraagt. In het kort hieronder de opzet:

  • een fysieke kalender in elke gemeente (Apeldoorn, Brummen, Epe, Lochem, Voorst en Zutphen)
  • Elke maand staat er een aantal sporten centraal in de hele regio.
  • Sport van de maand wordt ‘on the spot’ gezet d.m.v. storytelling
  • Zichtbaarheid op de socials, kranten, scholen, zorginstanties en wijkcentra
  • Doorverwijzing vanuit professionals

Dit betekent voor jullie als sportaanbieders:

  • Gratis exposure bij de doelgroep
  • Korte lijnen bij Uniek sporten voor advies
  • Ideale kans om je aanbod voor mensen met beperking te lanceren voor groter publiek

Opgeven

Heb je als sportaanbieder interesse om deel te nemen aan dit project? Geef je dan op voor
1 november 2020 door je gegevens in te vullen in onderstaande link.We nemen dan contact met je op in de komende periode.

aanmelden

Informatie

Heeft u nog vragen, neem gerust contact op met ons:
 

Gemeente Apeldoorn: Danny Bekkers, 06-22616542 of mail naar apeldoorn@unieksporten.nl  

Gemeente Brummen: Erik Sanders, 0313-651180 of mail naar brummen@unieksporten.nl   

Gemeente Epe: Jeroen de Lange, 06-36220641 of mail naar epe@unieksporten.nl   

Gemeente Lochem: Marjolijn Pezy ,06-30571492 of mail naar lochem@unieksporten.nl  

Gemeente Voorst: Erica Nap, 06-27363024 of mail naar voorst@unieksporten.nl   

Gemeente Zutphen: Mirjam Beltman,  of mail naar zutphen@unieksporten.nl  

Regiocoach: llse Wonink, 06-20829336 of mail naar stedendriehoek@unieksporten.nl  

 

Terug naar nieuwsoverzichtAanbevolen berichten

Deze sporten doen jullie nu thuis of buiten

Probeer roeien met jouw beperking!

Jetze Plat wint indoor triatlon Rotterdam

Zoeken
De website wordt doorzocht
Sluit zoeken×