Direct door naar content

Atletiek bij AV Daventria in Deventer

Sportpark Keizerslanden

Veelgestelde vragen

Bij een eerste les maak je kennis met de trainer en de andere sporters. De trainer past de oefeningen aan op jouw niveau en beperking. Neem sportkleding en eventueel een handdoek mee.

De meeste sportaanbieders bieden een gratis proefles aan. Neem contact op met de sportaanbieder voor specifieke informatie over kosten.

Bij AV Daventria kunnen mensen met de volgende beperkingen terecht voor Atletiek: Auditief (doof/slechthorend), Autisme Spectrum Stoornis, Chronische aandoening, Gedragsproblematiek, Lichamelijk, Verstandelijk en Visueel (blind/slechtziend).

Vul het formulier op deze pagina in om meer informatie aan te vragen. De sportaanbieder neemt dan contact met je op om alles te bespreken en een afspraak te maken.

Vraag meer informatie aan

Neem nu contact op met deze sportclub voor meer informatie.

Velden met een * zijn verplicht
AV Daventria

AV Daventria

Atletiek

Borgelerdijk 2, Deventer

kornelisj@avdaventria.nl


Programma van:

Partners: