Direct door naar content

Meer informatie over Stijldansen bij Dansschool Reniers Dansschool Reniers in Helmond

Veelgestelde vragen

Bij een eerste les maak je kennis met de trainer en de andere sporters. De trainer past de oefeningen aan op jouw niveau en beperking. Neem sportkleding en eventueel een handdoek mee.

De meeste sportaanbieders bieden een gratis proefles aan. Neem contact op met de sportaanbieder voor specifieke informatie over kosten.

Bij Dansschool Reniers kunnen mensen met de volgende beperkingen terecht voor Stijldansen: Auditief (doof/slechthorend), Autisme Spectrum Stoornis, Chronische aandoening, Gedragsproblematiek, Psychisch en Verstandelijk.

Vul het formulier op deze pagina in om meer informatie aan te vragen. De sportaanbieder neemt dan contact met je op om alles te bespreken en een afspraak te maken.

Vraag meer informatie aan

Neem nu contact op met deze sportclub voor meer informatie.

Velden met een * zijn verplicht
Dansschool Reniers

Dansschool Reniers

Stijldansen

Nieuwveld 53, Helmond

0492-522365

info@dansschoolreniers.nl


Programma van:

Partners: