Direct door naar content

Zwemmen bij Zwemvereniging Beek en Donk in Beek en Donk

Drie-Essen Zwembad

Veelgestelde vragen

Bij een eerste les maak je kennis met de trainer en de andere sporters. De trainer past de oefeningen aan op jouw niveau en beperking. Neem sportkleding en eventueel een handdoek mee.

De meeste sportaanbieders bieden een gratis proefles aan. Neem contact op met de sportaanbieder voor specifieke informatie over kosten.

Bij Zwemvereniging Beek en Donk kunnen mensen met de volgende beperkingen terecht voor Zwemmen: Auditief (doof/slechthorend), Autisme Spectrum Stoornis, Chronische aandoening, Gedragsproblematiek, Lichamelijk, Meervoudig, Niet aangeboren hersenletsel, Psychisch, Verstandelijk en Visueel (blind/slechtziend).

Vul het formulier op deze pagina in om meer informatie aan te vragen. De sportaanbieder neemt dan contact met je op om alles te bespreken en een afspraak te maken.

Vraag meer informatie aan

Neem nu contact op met deze sportclub voor meer informatie.

Velden met een * zijn verplicht
Zwemvereniging Beek en Donk

Zwemvereniging Beek en Donk

Zwemmen

Parklaan 4, Beek en Donk

0492-461548

info@zwemverenigingbeekendonk.nl


Programma van:

Partners: