Direct door naar content

Fitness bij Sento Modo Sports in Hem

Sento Modo Sports

Veelgestelde vragen

Bij een eerste les maak je kennis met de trainer en de andere sporters. De trainer past de oefeningen aan op jouw niveau en beperking. Neem sportkleding en eventueel een handdoek mee.

De meeste sportaanbieders bieden een gratis proefles aan. Neem contact op met de sportaanbieder voor specifieke informatie over kosten.

Bij Sento Modo Sports kunnen mensen met de volgende beperkingen terecht voor Fitness: Auditief (doof/slechthorend), Autisme Spectrum Stoornis, Chronische aandoening, Gedragsproblematiek, Lichamelijk, Meervoudig, Niet aangeboren hersenletsel, Psychisch, Verstandelijk en Visueel (blind/slechtziend).

Vul het formulier op deze pagina in om meer informatie aan te vragen. De sportaanbieder neemt dan contact met je op om alles te bespreken en een afspraak te maken.

Vraag meer informatie aan

Neem nu contact op met deze sportclub voor meer informatie.

Velden met een * zijn verplicht
Sento Modo Sports

Sento Modo Sports

Fitness

De Volharding 4A/4B, Hem

info@sentomodosports.nl


Programma van:

Partners: