Direct door naar content
ISV start binnenkort weer met de sportieve activiteiten afbeelding nieuwsbericht

ISV start binnenkort weer met de sportieve activiteiten

15 augustus 2019

Nog een paar weken en dan starten we weer met onze sportieve activiteiten. Bent u bijvoorbeeld na een CVA uit gerevalideerd en u wilt toch graag sporten? Is een reguliere sportvereniging of fitnessclub te hoog gegrepen voor u, of voelt u zich daar niet helemaal thuis?

Bent u rolstoel gebonden en wilt u toch wat aan uw conditie doen? Hebt u een andere lichamelijke aandoening en wilt u niet bij een reguliere vereniging sporten? Allemaal redenen om contact met ons op te nemen. Wat misschien wel eens onderbelicht blijft, maar in onze statuten is vastgelegd, is dat ook valide mensen lid kunnen worden van onze vereniging, mits als dat zo uitkomt zij een helpende hand willen bieden bij het ondersteunen van onze vereniging.

Vind jouw sport

Van atletiek tot zwemmen: met onze Sportzoeker vind je gemakkelijk jouw favoriete sport of activiteit. Met meer dan 4250 sportclubs is er altijd een sport die bij je past.

Sport zoeken

Terug naar nieuwsoverzicht

Programma van:

Partners: