Direct door naar content
Oproep: Communiceer met de doelgroep, maak een filmpje! afbeelding nieuwsbericht

Oproep: Communiceer met de doelgroep, maak een filmpje!

19 maart 2020

Veel mensen zitten nu thuis en kunnen niet terecht bij de sportaanbieder. Ook kan een deel van onze doelgroep niet terecht bij de dagopvang of mag geen bezoek ontvangen.Toch is het goed om iedereen in beweging te houden. Daarnaast is het ook goed dat onze doelgroep in contact blijft met bijvoorbeeld jou als sportaanbieder. Daarom lijkt het ons leuk als jij als sportaanbieder een kort filmpje kan maken wat mensen thuis kunnen doen om te ‘trainen’. We hebben een tipkaart gemaakt waar je aan moet denken bij het maken van een filmpje. Zie hierboven.
Natuurlijk kun je er ook voor kiezen om alleen een aantal oefeningen op papier te zetten.

Wij als Uniek Sporten Stedendriehoek zorgen er dan voor dat deze filmpjes bij de zorgcentra terecht komen.
Daarnaast zullen we ze gebruiken in ons social media kanaal en taggen dan uiteraard ook jou als sportaanbieder.

Heb jij een filmpje of oefenkaart gemaakt? Stuur die dan op naar de buurtsportcoach van uw gemeente of de regiocoach:

Apeldoorn: Danny Bekkers, apeldoorn@unieksporten.nl  

Brummen: Femke Grolman, brummen@unieksporten.nl

Epe: Jeroen de Lange, epe@unieksporten.nl

Lochem: Marjolijn Pezy, lochem@unieksporten.nl

Voorst: Erica Nap, voorst@unieksporten.nl

Zutphen: vervanger van Mirjam is Erica zutphen@unieksporten.nl

Regiocoach: llse Wonink, stedendriehoek@unieksporten.nl

Aanbevolen berichten

3 tips om tijd te besparen in de sportschool

Ontdek de natuur in je rolstoel met deze tips

“Bij golf vergeet je al je beperkingen”

Zoeken

De website wordt doorzocht
Sluit zoeken×