Direct door naar content
Geef je als sportaanbieder nu op voor: Unieke sport van de maand start september 2021 afbeelding nieuwsbericht

Geef je als sportaanbieder nu op voor: Unieke sport van de maand start september 2021

08 april 2021

In januari 2021 wilden we met meer dan 50 sportaanbieders Unieke sporten van de maand starten. Helaas kon dit niet doorgaan door de maatregelen van corona. Dit heeft er wel voor gezorgd dat we het concept verder konden door ontwikkelen. Er zijn nu ideeën om voor de potentiele sporters de keuze nog makkelijker en zichtbaarder te maken. Maar hier later meer over.

Wat houdt het in?

Met dit project proberen wij voor jullie als aanbieder extra aandacht te genereren voor het huidige aanbod. Zonder dat het van jullie een grote extra inspanning/ inzet vraagt. In het kort hieronder de opzet:

  • een fysieke kalender in elke gemeente (Apeldoorn, Brummen, Epe, Lochem, Voorst en Zutphen)
  • Elke maand staat er een aantal sporten centraal in de hele regio.
  • Sport van de maand wordt ‘on the spot’ gezet d.m.v. storytelling
  • Zichtbaarheid op de socials, kranten, scholen, zorginstanties en wijkcentra
  • Doorverwijzing vanuit professionals

Dit betekent voor jullie als sportaanbieders:

  • Gratis exposure bij de doelgroep
  • Korte lijnen bij Uniek sporten voor advies
  • Ideale kans om je aanbod voor mensen met beperking te lanceren voor groter publiek

Aanmelden

Als sportaanbieder uit de Stedendriehoek kan je gratis deelnemen aan Unieke sporten van de maand. Sta je nog niet op de lijst van de vorige gecancelde editie en wil je deelnemen? Geef je dan op via de buurtsportcoach van jouw gemeente of de regiocoach. Heeft u nog vragen, neem gerust contact op met ons:

Gemeente Apeldoorn: Danny Bekkers, 06-22616542 of mail naar apeldoorn@unieksporten.nl  

Gemeente Brummen: Erik Sanders, 0313-651180 of mail naar brummen@unieksporten.nl   

Gemeente Epe: Jeroen de Lange, 06-36220641 of mail naar epe@unieksporten.nl   

Gemeente Lochem: Marjolijn Pezy ,06-30571492 of mail naar lochem@unieksporten.nl  

Gemeente Voorst: Erica Nap, 06-27363024 of mail naar voorst@unieksporten.nl   

Gemeente Zutphen: Mirjam Beltman, 06-30030093 of mail naar zutphen@unieksporten.nl  

Regiocoach: llse Wonink, 06-20829336 of mail naar stedendriehoek@unieksporten.nl  

 

Terug naar nieuwsoverzichtAanbevolen berichten

Band ENORM brengt met ‘Up’ unieke ode aan Nederlandse rolstoelbasketbalsters

Prominente sporters wagen zich aan rolstoelhandbal in Scheveningen

Word fitter, vrolijker en zelfstandiger met de School for Sport & Health

Zoeken
De website wordt doorzocht
Sluit zoeken×