Direct door naar content
Remke Halma, nieuwe contactpersoon Uniek Sporten Apeldoorn afbeelding nieuwsbericht

Remke Halma, nieuwe contactpersoon Uniek Sporten Apeldoorn

09 september 2021

Remke Halma – coördinator aangepast sporten Apeldoorn

Hoi allemaal, ik ben Remke Halma, 30 jaar oud en woonachtig in Apeldoorn. Sinds 2015 ben ik werkzaam voor de afdeling Sportstimulering van Accres in Apeldoorn. Leuk om te weten is dat wij als afdeling vanaf 1 september Sportservice gaan heten. Ik ben daar werkzaam als vakleerkracht bewegingsonderwijs op de basisscholen. In eerste instantie in het speciaal basisonderwijs en later ook in het reguliere onderwijs. Daarnaast ben ik binnen onze afdeling verantwoordelijk voor de Club Extra groepen, MRT cursussen en Sportmix. Sinds 1 september kwam bij onze afdeling de functie van contactpersoon Uniek Sporten vrij en ben ik degene die nu het aanspreekpunt wordt. Ik heb altijd weer de wens gehad sinds ik uit het speciaal onderwijs ben gegaan om wat te doen voor deze doelgroep. Ik ga dan ook met veel energie deze nieuwe functie vervullen en hoop mooie dingen te kunnen neerzetten en bereiken met en voor iedereen.

Vind jouw sport

Van atletiek tot zwemmen: met onze Sportzoeker vind je gemakkelijk jouw favoriete sport of activiteit. Met meer dan 4250 sportclubs is er altijd een sport die bij je past.

Sport zoeken

Terug naar nieuwsoverzicht

Programma van:

Partners: