Direct door naar content
Unieke sporten van de maand, meld je aan voor vermelding op de nieuwe kalender  afbeelding nieuwsbericht

Unieke sporten van de maand, meld je aan voor vermelding op de nieuwe kalender

14 september 2021

Uniek Sporten Stedendriehoek wil dat iedereen met een beperking kan sporten. Om dit te laten slagen moeten jullie als sportaanbieders gezien en gevonden worden. Ook jouw vereniging of sportclub kan zich nog hiervoor aanmelden. 

Op dit moment zijn wij hard bezig om een nieuwe kwartaalkalender te ontwikkelen die begin oktober verspreid gaat worden bij zorginstanties, gemeentes, scholen en wijkcentra om het aanbod van de sportaanbieders in de regio verder te promoten. In 2022 volgen dan nog twee nieuwe kwartaaledities.

UNIEKE SPORTEN VAN DE MAAND

  • Een fysieke kalender in elke gemeente 
  • Elke maand staan diverse sporten centraal in de regio
  • Sport van de maand: 1 sport wordt extra ‘in the spotlight’ gezet 
  • Zichtbaarheid op de socials, kranten, scholen, zorginstanties en wijkcentra 
  • Doorverwijzing vanuit professionals

Dit betekent voor de sportaanbieder:

  • Gratis exposure bij de doelgroep 
  • Korte lijnen bij Uniek Sporten voor advies 
  • Ideale kans op je Uniek Sporten aanbod te lanceren voor groter publiek!

Mocht je als sportaanbieder ook vermeld willen worden op deze kalender en ben je hiervoor nog niet benaderd, neem dan contact op met je lokale buurtsportcoach aangepast sporten in de Stedendriehoek.

Contactgegevens 

Heb je als sportaanbieder een vraag of heb je hulp nodig? Neem dan contact op met: 

Apeldoorn: Remke Halma, 06-22616542 of mail naar apeldoorn@unieksporten.nl 

Brummen: Erik Sanders, 0313-651180 of mail naar brummen@unieksporten.nl  

Epe: Jeroen de Lange, 06-36220641 of mail naar epe@unieksporten.nl  

Lochem: Marjolijn Pezy, 06-30571492 of mail naar lochem@unieksporten.nl 

Voorst: Rick Tuinman, 06-26776704 of mail naar voorst@unieksporten.nl  

Zutphen: Mirjam Beltman, 06-30030093 of mail naar zutphen@unieksporten.nl 

Regiocoach: Monique Zuijdwijk, 06-46730054  of mail naar stedendriehoek@unieksporten.nl 

 

 

Terug naar nieuwsoverzicht Aanbevolen berichten

Only Friends Twente breidt uit naar Almelo

Zo ziet een inclusieve sportvereniging eruit

Sempeta wil later kinderen als hij helpen

Zoeken
De website wordt doorzocht
Sluit zoeken×