Direct door naar content
Nieuwe Uniek Sporten van de Maand kalender uit! afbeelding nieuwsbericht

Nieuwe Uniek Sporten van de Maand kalender uit!

27 januari 2022

Welke sport ga jij beoefenen deze maand? 

De 3e editie van de kalender Uniek Sporten van de Maand van Uniek Sporten regio Stedendriehoek is klaar! De lokale buurtsportcoaches aangepast sporten verspreiden in januari de kalenders bij deelnemende sportaanbieders, scholen speciaal onderwijs, zorginstanties en -professionals en andere openbare of buurtontmoetingscentra in Apeldoorn, Brummen, Epe, Lochem, Voorst en Zutphen. Elke gemeente heeft een eigen kalender waarop zowel lokaal sportaanbod als aanbod in de buurtgemeenten staat voor sporters met een beperking. Middels QR-codes kan alle informatie over het sportaanbod moeiteloos worden gevonden. De kalender loopt van januari tot en met maart 2022. In het voorjaar van 2022 zal de 4e en laatste editie van de kalender verschijnen. 

Ook een kalender ophangen? 

Neem dan contact met de lokale buurtsportcoach aangepast sporten:

Apeldoorn: Remke Halma, apeldoorn@unieksporten.nl
Zutphen: Miriam Beltman, zutphen@unieksporten.nl
Lochem: Marjolijn Pezy, lochem@unieksporten.nl
Brummen: Eric Sanders, brummen@unieksporten.nl
Epe: Jeroen de Lange, epe@unieksporten.nl
Voorst: Rick Tuinman, voorst@unieksporten.nl

Een digitale versie kan ook worden aangevraagd. 

Terug naar nieuwsoverzicht Aanbevolen berichten

Nieuwe toegankelijke wandelroutes bij Nijmegen

Kami is de eerste virtuele influencer met Down

Gaming festival GG22 is ook voor jou toegankelijk!

Programma van:
326 gemeenten Logo gemeenten
Partners: