Direct door naar content
Uniek Sporten Stedendriehoek start met het Uniek Sporten Certificaat! afbeelding nieuwsbericht

Uniek Sporten Stedendriehoek start met het Uniek Sporten Certificaat!

24 februari 2022

Steeds meer sportaanbieders zetten zich in voor sporters met een beperking. Een mooie ontwikkeling waar we ook in regio de Stedendriehoek trots op zijn! Het toegankelijk maken van sport voor mensen met een beperking vraagt om andere kennis, maatregelen en aanpassingen dan voor de reguliere sporter. Maar niet voor alle sporten zijn dezelfde aanpassingen nodig. Met het Uniek Sporten Certificaat worden de inspanningen van de sportaanbieder zichtbaar gemaakt en weten sporters waar ze welkom zijn. Dubbele winst!

Vraag als vereniging/sportclub dus nu het uniek sporten certificaat aan via unieksporten.nl voor jullie club!

Kom je er niet uit, mail of bel dan met je lokale contactpersoon uniek sporten.

Apeldoorn: Remke Halma, 06-22616542 of mail naar apeldoorn@unieksporten.nl  

Brummen: Erik Sanders, 0313-651180 of mail naar brummen@unieksporten.nl   

Epe: Jeroen de Lange, 06-36220641 of mail naar epe@unieksporten.nl   

Lochem: Marjolijn Pezy, 06-30571492 of mail naar lochem@unieksporten.nl  

Voorst: Rick Tuinman, 06-26776704 of mail naar voorst@unieksporten.nl   

Zutphen: Mirjam Beltman, 06-30030093 of mail naar zutphen@unieksporten.nl  

Regiocoach: Monique Zuijdwijk, 06-46730054  of mail naar stedendriehoek@unieksporten.nl  

#certificaat #zichtbaar #uniekaanbod #iedereenkanmeedoen

Gemeente Apeldoorn Uniek Sporten Fonds Gehandicaptensport

Terug naar nieuwsoverzicht Aanbevolen berichten

Nieuwe toegankelijke wandelroutes bij Nijmegen

Kami is de eerste virtuele influencer met Down

Gaming festival GG22 is ook voor jou toegankelijk!

Programma van:
326 gemeenten Logo gemeenten
Partners: