Direct door naar content

Volleybal bij Only Friends Apeldoorn Gymzalen het Kristal in Apeldoorn

Ben jij op zoek naar een sportclub voor Volleybal? Bij Only Friends Apeldoorn kunnen mensen met de volgende beperkingen terecht: Auditief (doof/slechthorend), Autisme Spectrum Stoornis, Gedragsproblematiek, Niet aangeboren hersenletsel, Psychisch en Verstandelijk. Op de locatie Gymzalen het Kristal staan ze klaar om samen met jou in beweging te komen! Wil je meer weten over sporten bij Only Friends Apeldoorn? Dan vind je alle informatie hier!

Only Friends Apeldoorn
Ik wil graag meer informatie

Voor wie

Leeftijdscategorie:
Jongeren
Type beperking(en):
Auditief (doof/slechthorend), Autisme Spectrum Stoornis, Gedragsproblematiek, Niet aangeboren hersenletsel, Psychisch en Verstandelijk

Tijden

  • Woensdag 15:30 - 16:30

Toelichting

Kenmerken: - Wekelijks sporten - Veilig - Uitdagend - Plezier en haalbaarheid staan voorop - In eerste instantie wordt er volleybal aangeboden maar er wordt overlegd met de deelnemers wat ze leuk vinden - Jongeren tussen de 12-18 jaar Vooral jongeren met gedragsproblemen of autisme die nu deelnemen.

Meer sporten van deze sportclub

Contact

Contactpersoon:
Remke Halma

Locatie

Gymzalen het Kristal

citroenvlinder 87
7323 RC Apeldoorn

Route

Volleybal

Is volleybal echt iets voor jou? Lees meer over de sport, voor wie het geschikt is en hoe jij kunt starten bij een club.

Meer informatie over volleybal?

Programma van:

Partners:

Ik wil graag een proefles