Ben jij op zoek naar een sportclub voor Dansen? Bij Jongsma’s training center kunnen mensen met de volgende beperkingen terecht: Verstandelijk. Op de locatie Gymzaal Peppelrode staan ze klaar om samen met jou in beweging te komen! Wil je meer weten over sporten bij Jongsma’s training center ? Dan vind je alle informatie hier!
Jongsma’s training center is trots houder van het Uniek Sporten Certificaat, een erkenning voor hun inzet om sport toegankelijk te maken voor iedereen! Bekijk de resultaten hier.
Voor wie
Tijden
- Woensdag 18:30 - 19:15
Toelichting
Dansen op jouw eigen manier Hou jij van muziek, bewegen en gezelligheid? Dan is deze dansles echt iets voor jou! Deze les is speciaal voor mensen met een verstandelijke beperking. We dansen samen op vrolijke, herkenbare muziek van bijvoorbeeld K3, Kinderen voor Kinderen en de Hokey Pokey. We staan gezellig met elkaar in een kring en bewegen lekker op de muziek. Er zijn geen vaste danspasjes die je moet leren. Iedereen danst op zijn eigen manier en op zijn eigen niveau. Samen bewegen, lachen, plezier maken en genieten van muziek staan centraal. Iedereen kan meedoen, want bij ons draait het om plezier en gezelligheid!
Meer sporten van deze sportclubContact
Jongsma’s training center
Wijziging voorstellen voor deze club? Klik hierDansen
Is dansen echt iets voor jou? Lees meer over de sport, voor wie het geschikt is en hoe jij kunt starten bij een club.
Meer informatie over dansen?